Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

PRODUCENT PRECYZYJNEJ APARATURY POMIAROWEJ

 
wielkość tekstu: A A A
 

Informacje ogólne

Mierniki TB oraz mierniki-rejestratory TB-M zostały zaprojektowane jako przenośne. Bardzo dobrze nadają się zarówno do celów laboratoryjnych jak i technicznych, przemysłowych. Wyróżniają się dużą dokładnością pomiaru oraz niezawodnością.

Oferujemy:

We wszystkich miernikach TB (i TB-M) zastosowano oryginalne przetworniki pomiarowe - mostki tybo®, które gwarantują wysoką dokładność pomiaru.

Niezawodność mierników jest gwarantowana przez zastosowannie najnowszych tachnologii. Oryginalny cyfrowy układ połączony z mostkiem tybo® pozwolił wyeliminować wszelkie mechaniczne elementy regulacyjne, które bywają podatne na uszkodzenia.

Kalibracja jest przeprowadzana cyfrowo, przez konfigurację układu programowalnego. Brak elementów regulacyjnych dodatkowo zabezpiecza przyrządy przed rozkalibrowaniem poza serwisem producenta.

Zawartość pamięci rejestratorów TB-M może być odczytywana na ekranie rejestratora lub przesłana do komputera za pomocą łącza USB. Przesłane do komputera dane można odczytać i/lub zapisać do pliku oraz wydrukować.

 
 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.com

projekt:   [silnik Quick.Cms]