Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

PRODUCENT PRECYZYJNEJ APARATURY POMIAROWEJ

 
 
 
Aktualności
 
 
 
 
 
 
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

ZASTOSOWANIA

 
 
 • Pomiar ciśnienia przy instalacji i serwisowaniu kotłów gazowych

  Mikromanometr cyfrowy TB-PS-70m zaprojektowaliśmy specjalnie dla instalatorów i serwisantów kotłów gazowych. Przeznaczony jest do pomiaru ciśnień na palniku i na przyłączu kotła gazowego, a także do prób szczelności instalacji gazowych oraz do kontroli sprawności przewodów wentylacyjnych. Dla dużych kotłów przeznaczony jest mikromanometr różnicowy TB-PS-200m.

  Miernik TYBO BB-01 z dwoma wymiennymi sondami bb-PS (różne zakresy) do pomiaru różnicy ciśnień, umożliwia równoczesny pomiar dwu ciśnień, np. na palniku i na przyłączu.

 • Pomiar temperatury węgla na zwałach, na głębokości do 2m

  Zgromadzone zapasy węgla wymagają kontroli temperatury wewnątrz zwałów.

  Obserwacja powierzchni zwałów (nawet za pomocą kamer termowizyjnych) może okazać się niewystarczająca, dlatego proponujemy:

  do POMIARU TEMPERATURY WĘGLA NA ZWAŁACH na głębokości do 2m

  mierniki TB i TB-M wraz z sondami pomiarowymi c1z-2000

   CEL POMIARU

  • wczesne wykrycie miejsc samozagrzewania się odpadów powęglowych i węgla na zwałach w celu zapobiegania powstawaniu ognisk pożarowych
 • Pomiar rezystancji pomiędzy obręczą i kołem bosym wagonu

  Mierniki małych rezystancji serii TB-mR zostały zaprojektowane specjalnie do pomiarów rezystancji pomiędzy obręczą i kołem bosym zestawu kołowego wagonu kolejowego i są wykorzystywane w zakładach naprawiających wagony.

  Pierwszy miernik - TB-mR-200 powstał w odpowiedzi na zamówienie jednego z zakładów PKP CARGO WAGON, który ...

 • NOWY Zestaw Pomiarowy dla Administratorów

  Zestawy Pomiarowe dla Administratorów to zestawy pomiarowe skompletowane w taki sposób, aby umożliwiały administratorom łatwe wykonywanie najbardziej potrzebnych pomiarów.

  NOWY ZESTAW POMIAROWY DLA ADMINISTRATORÓW ułatwia prawidłowe użytkowanie pomieszczeń, które wymaga regularnej kontroli parametrów powietrza. Oprócz kontroli temperatur (powietrza, wody, powierzchni), umożliwia także pomiar wilgotności względnej powietrza i temperatury punktu rosy oraz kontrolę sprawności układu wentylacji. Dodatkowo zestaw umożliwia przeprowadzanie ciśnieniowych prób szczelności instalacji gazowych.

Strony:

1

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.com

projekt:   [silnik Quick.Cms]